INTERWELDING 2007

Międzynarodowe Targi Spawalnicze
16-18.10.2007


INTERWELDING 2007

Międzynarodowe Targi Spawalnicze

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych INTERWELDING 2007, które odbędą się w dniach
16 – 18 października 2007 roku. Kolejna, dwunasta już edycja targów zgromadzi w Katowicach nie tylko firmy krajowe, ale również zagranicznych gości, dla których są one jedną z ważniejszych prezentacji branży spawalniczej w Europie.

Katowickie targi spawalnicze to uznane i znaczące forum wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych technologii oraz doskonała okazja do nawiązania wszechstronnych kontaktów partnerskich i handlowych, okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat najnowszych trendów przemysłu spawalniczego. Na Targach INTERWELDING będzie można znaleźć materiały do spawania i obróbki metali, chemię techniczną i sprzęt gazowy. Specjalistów z branży zainteresują zapewne przecinarki komputerowe, roboty spawalnicze, zgrzewarki a także wycinarki plazmowe. Zwiedzający będą mogli zapoznać się też z innymi specjalistycznymi urządzeniami do spawania. Wystawcy pokażą również kompletne stanowiska do spawania, systemy odprowadzania spalin oraz urządzenia podnoszące bezpieczeństwo pracy. Można zatem powiedzieć, że XII Międzynarodowe Targi Spawalnicze INTERWELDING to kompleksowa prezentacja osiągnięć w zakresie produktów i technologii spawalniczych.

Poprzedni Interwelding zgromadził 180 wystawców z 14 krajów (Austrii, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Luxemburga, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski). Targi w czasie trzech dni ich trwania zwiedziło 6 tys. specjalistów z 14 krajów (Czech, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski.


Zobacz zakres tematyczny Targów

Więcej informacji szczegółowych w sekcji dla wystawców


 
Organizator imprezy:
Miedzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B, PL 40-955 Katowice
tel: +48 32 7899100, fax: +48 32 2540227
interwelding@mtk.katowice.pl